Hogvartsas- Anglija!Dragosas- Lietuva!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogvartsas- Anglija!Dragosas- Lietuva!

visi keliaujate i www.listalija.netgoo.org
 
rodiklisrodiklis  PortalePortale  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Bree

Go down 
AutoriusPranešimas
Bree Van De Kamp
Antrakurse(is)
Antrakurse(is)
Bree Van De Kamp


Male
Pranešimų skaičius : 56
Age : 30
Registration date : 2007-07-21

apie asmeni
gabumai: nuodai ir vaistai
pinigai/taskai:
daiktai: katilas katilas

Bree Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bree   Bree Icon_minitimeKv. 07 26, 2007 9:26 am

1.vardas-Justina [nekenci visi draugai mane vadina monstriuke. Mo]

2.miestas-Siauliai

3.augintiniai-neturiu

4.hobis (pomegiai)-vaidinu rasau

5.negali gyventi be-hauso ir hario poterio

6.megstamiausias filmas-armagedonas

7.megstamiausias zurnalas-panele

8.metai liepos 27 (ritoi) sueina 13 x)

O cia kiek tik apie mane: esu bjauri ir egocentriska nepasitikiu zmonemis manau kad pirmas yspudis visada klaidingas nors ir esu optimiste i kai kuriuos dalykus ziuriu labai pesimistiskai niekada napatikesiu kokio nors svarbaus darbo jokiam zmogui kad ir kaip juo pasitikeciau... esu izuli ir man visiskai nesvarbi kitu nuomone nei apie mane nei apie ka nors dar manau kad zmones yra tarsi spastai pamanai kad neikas o kai prieini arciau jie kanda ir kanda skaudziai... sakau kad esu kietasirde nors perskaicius kokia liudna vieta knygoje ar pamacius sirdi veriancia sena filme visada apsiverkiu... visur ir visada randu gilei paslepta minti. manau kad be televizoriaus, knygu, kompiuterio ir hauso neisgyvenciau (kompas kad hausa ziureti)... visada turiu savo nuomone ir jos visada laikausi.... jai apsirinku visada atsiprasysiu... turiu yda niekada nepaprasysiu pagalbos kad ir kaip jos reiketu... turiu savo draugu tarpa kuriu niekada neisduosiu ir mylesiu amzinai nors jia visada skundziasi kad esu bjauri... tikiu magija... lankau dramos teatra... uzaugus busiu aktore reziusere arba rasytoja 13 ... kas bus ydomu dar paklauskit...

Kitiems Patariu:nesvaistyk laiko veltui
padaryk nepaprastu dalyku imokik kalbeti pingvina ar zuvis kvepuoti atrask nemirtingumo paslapti ir ja kur nors uzkask gal suras ateites katros? ar tesio ismok tai kas tau patinka pavyzdiui nupiesti arkly kury visada piezdavi kaip kupranugary ar
tesiog pabandyk ismokti sokti baleta daryk tai kas tau patinka paimk ta gitara kuri jau kazi kiek laiko stovi kampe neliesta ir uzgrok jai pasipiktine kaimykai ateis pas
tave tave su batais rankoje tai jam pasakyk as tik dziaugiusiu gyvenimu
Atgal į viršų Go down
 
Bree
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas- Anglija!Dragosas- Lietuva! :: ~*kontaktai*~ :: susipazinkime-
Pereiti į: