Hogvartsas- Anglija!Dragosas- Lietuva!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogvartsas- Anglija!Dragosas- Lietuva!

visi keliaujate i www.listalija.netgoo.org
 
rodiklisrodiklis  PortalePortale  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Dora Dreamer

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Dora Dreamer
Pirmakurse(-is)
Pirmakurse(-is)
Dora Dreamer


Female
Pranešimų skaičius : 5
Age : 33
Registration date : 2007-08-02

apie asmeni
gabumai: nera
pinigai/taskai:
daiktai:  lazdele lazdele

Dora Dreamer Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dora Dreamer   Dora Dreamer Icon_minitimeKv. 08 02, 2007 10:17 pm

1.vardas- Monika

2.miestas- Vilnius

3.augintiniai- trys katės: Klaudija, Berta, Erkiulis

4.hobis (pomegiai)- Mėgstu daug skaityti. Piešti.

5.negali gyventi be- fantastikos, knygų, savo svajonių, žinoma muzikos ir vasaros.

6.megstamiausias filmas- Ui daug tokių: Oušeno 1,2,3/ HP 1,2,4 ir 5 dar visai nieko/ Benny and Joon/ Pride and Prejudice/ Elizabethtown/ ir t.t.

7.megstamiausias zurnalas- nelabai juos skaitau....

8. Charakteris - Esu tikra melancholikė. Dažnai mėgsta pabūti viena, ar tik kelių žmonių draugijoje. Labai didelėse kompanijose nemėgstu sedėti, o apskritai yra tikrai mažai žmonių, kurie man patiktu, bet tai nereiškia, kad nekenčiu visų žmonių, tiesiog nelabai jais pasitikiu ir nemėgstu tai žmonės galvoja, jog esu silpna ir bando manimi naudotis, o taip aš neleidžiu su savimi elgtis. Esu toks žmogus, kad mieliau klausausi pokalio nei jame dalyvauju. Nežiūriu žmonėms į akis. Realybėje esu pakankamai tyli asmenybė ir nelabai pasakoju kitiems apie save.

9. Patinkančios knygos- Vaikystėje labiausiai patikusi knyga buvo R. Kiplingo ‘Kaip drugelis treptelėjo koją”. Dabar labiau mėgstu Frederico Beigbederio ("Trenkto jaunuolio memuarai", "Romantiškasis egoistas"), Jane Austen ("Puikybė ir Prietarai", "Ema", "Įtikinėjimas") ir Dan Brawno knygas ("Angelai ir Demonai", "Da Vinčio Kodas") ir žinoma J.K. Rowling visas 7 Hario Poterio knygas . Iš lietuviškų labiausiai patinka “Baltaragio Malūnas”.

10. Šiaip kas dar patinka- Siaubingai mėgstu miuziklus. Labai nerealus jausmas buvo žiūrėti "Velnio Nuotakos" miuziklą.... ach...prisiminimai užplūdo....
Labai mėgstu pliūšinius meškiukus ir asiliukus =). Perku beveik viską ką pamatau su kanapėm. Visada klausausi muzikos, nesvarbu ką bedaryčiau.
Labai mėgstu auskaurus ir įvairius karolius. Patinka ir kvepiančios žvakės ir smilkalai, labiausiai patinkantis kvapas – šokolado, levandų ir magnolijų.


11. Kokio žanro filmai patinka- Patinka linksmos komedijos, bet ne tos visiškaidurnos, tiesiog linksmos, romantiniai filmai, kartais dokumentiniai ar nuotykiniai.

12. Patinkantys aktoriai- Dievinu tokius aktorius kaip Robbin Williams, Johnny Depp, Keanu Reeves, Ewan McGregor, Richard Gere, George Cloony, Tom Hanks, Nicole Kidman, Julia Roberts, Sandra Bulock.

13. Mėgstamiausios grupės- Mėgstamiausia grupė yra U2, taip pat patinka Guns N'Roses, Red Hot Chili Peppers, ELO, AC/DC, Rolling Stones, Smokie, The Sweet, The BEatles, Aerosmith ir t.t.

Tai tai tiek kol kas =)
Atgal į viršų Go down
Hay Lin
Svečias
Anonymous



Dora Dreamer Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dora Dreamer   Dora Dreamer Icon_minitimePen. 08 03, 2007 8:39 am

labas flower
Atgal į viršų Go down
burtininke tarm
Antrakurse(is)
Antrakurse(is)
burtininke tarm


Female
Pranešimų skaičius : 113
Age : 25
Registration date : 2007-07-12

apie asmeni
gabumai: ,kerejimas
pinigai/taskai:
daiktai: burtu lazdele burtu lazdele

Dora Dreamer Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dora Dreamer   Dora Dreamer Icon_minitimePen. 08 03, 2007 10:09 am

sveika
Atgal į viršų Go down
http://perlocas.motion-forum.net
Sponsored content





Dora Dreamer Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dora Dreamer   Dora Dreamer Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dora Dreamer
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas- Anglija!Dragosas- Lietuva! :: ~*kontaktai*~ :: susipazinkime-
Pereiti į: